Najwyższa jakość mebli kuchennych

Niemiecka jakość mebli kuchennych

Kuchnie Bauformat to połączenie rozwoju technicznego z długoletnim doświadczeniem. W zakładzie produkcyjnym w Löhne w Północnej Nadrenii-Westfalii produkcja opiera się na odpowiednim wyborze i obróbce wysokojakościowych materiałów. Te wymogi stanowią o jakości końcowego produktu.

Na obszarze ponad 33.000 metrów kwadratowych, stosując najnowocześniejsze maszyny i dbając o ochronę środowiska, w „mieście kuchni” odbywa się długofalowa produkcja wyrobów Bauformat. Priorytetem są jakość, różnorodność i żywotność wszelkich, najdrobniejszych nawet detali kuchni do zabudowy. Tak więc kuchnie firmy Bauformat to przede wszystkim wyjątkowo wysoka jakość, solidne wykonanie, ale również wyrazisty design.

Za szlachetnymi i ujmującymi swą optyką frontami kryje się najnowocześniejsza technika, gwarantująca optymalną funkcjonalność. I tak zawiasy firmy BLUM zapewniają sprawne i niezawodne przesuwanie szuflad, szafki wiszące i elementy wysuwane można zaopatrzyć w zautomatyzowane systemy otwierania lub uchwyty listwowe.

Decydując się na meble Bauformat, możecie być Państwo pewni, że otrzymacie kawał pierwszorzędnej niemieckiej roboty, która przez całe lata będzie cieszyć swą solidnością, trwałością i łatwością obsługi.