Sypialnie, szafy, komody i garderoby

Sypialnie, szafy, komody i garderoby na wymiar

Sypialnia to najbardziej intymna część naszego domu, w której spędzamy połowę swojego życia. Tutaj liczy się nie tylko wygodny materac i kolory, które wpływają na pozytywny nastrój rano, a wieczorem pozwalają się wyciszyć – funkcjonalne meble również znajdą tutaj swoje miejsce.

Zarówno w małej, jak i dużej sypialni doskonała ogranizacja przestrzeni jest konieczna, jeśli nie chcemy, aby w pomieszczeniu zapanował chaos. Zabudowa sypialni musi być praktyczna i dobrze wypełniać wolne miejsce.

Styl nowoczesny, romantyczny, skandynawski, angielski? Stworzymy meble do sypialni takie, jak chcesz.

Szafki nocne, półki i komody

Twoja sypialnia może być inna niż wszystkie. Meble do sypialni mogą być i atrakcyjne, i funkcjonalne, a do tego wychodzić poza schemat. Zdjęcie z katalogu, zajawka z Pinteresta, rysunek? Pokaż nam czego oczekujesz.

Stelaże łóżek

O wygodzie łóżka stanowi nie tylko materac. Wykonujemy stelaż łóżka z płyty meblowej, litego drewna lub metalowy, nawet o fantazyjnych, barokowych kształtach, z okuciami czy ozdobnym grawerunkiem w drewnie.

Garderoby dla wymagających

Szafa typu Komandor, a może cała garderoba? Zaprojektowanie wygodnej szafy, która pomieści wszystkie nasze ubrania i bibeloty wbrew pozorom nie jest łatwym zadaniem. Szafa na wymiar powinna być piękna, ale i funkcjonalna, żeby było łatwiej o porządek. Wiemy, jak takie zrobić.

Od kilkunastu lat nasza firma produkuje wysokiej jakości meble. Sekretem naszego sukcesu jest entuzjazm, jaki wkładamy w tworzenie naszych produktów i kompleksowe wsparcie dla naszych klientów.

Serdecznie zapraszam do współpracy Artur Borowiec