Systemy do zabudowy wnętrz Elfa

Systemy do zabudowy wnętrz Elfa

Międzynarodowa firma Elfa to sześćdziesięcioletnia tradycja w tworzeniu systemów przechowywania, które tworzą eleganckie wnętrza o niepowtarzalnym stylu. Systemy Elfa są proste w projektowaniu, można nimi zabudować praktycznie każde wnętrze.

Najnowszy produkt firmy Elfa, który pojawił się również na rynku polskim to drzwi przesuwne - są to niezawodne systemy jezdne. Dostępnych jest kilka profili aluminiowych, w różnej kolorystyce.

Elfa oferuje także 100. różnych wypełnień począwszy od płyty meblowej, poprzez forniry, szkło, lacobel, również unikalny na polskim rynku materiał perspex. Elfa oferuje cztery podstawowe systemy:

System Elfa CLASSIC

Podstawowy system w kolorze białym i platinum, produkty do przechowywania ze stali. System Classic pomoże Ci stworzyć dom dostosowany do Twoich potrzeb i preferencji. Nasze praktyczne, wykonane z wytrzymałej stali produkty są prawdziwą inwestycją dla Twojego domu. Stylowy i funkcjonalny system jest objęty 10-letnia gwarancją, która pozwoli cieszyć się nim przez wiele lat.

System Elfa DECOR

Uzupełnione elementami naturalnego drewna, ekskluzywny styl w Twoim domu. Decor to nasza najbardziej ekskluzywna seria produktów wykonanych z prawdziwego drewna. Ekskluzywny wygląd mocnego, naturalnego drewna oraz metalu tworzy ciepłą domową atmosferę. elfa decor nadaje indywidualny i niepowtarzalny charakter każdemu pomieszczeniu.

System Elfa FREESTANDING

System całkowicie wolnostojący, do którego montażu nie potrzeba praktycznie żadnego narzędzia. Umożliwia stworzenie uporządkowanej wyspy w biurze, na środku garderoby, przy ścianie lub oknie, a także pod oknem. Ponadto, system jest kompatybilny z systemami elfa Décor i elfa Classic.

System Elfa UTILITY

Przeznaczony do pomieszczeń użytkowych tj. garaże, schowki itp. Elfa utility to innowacyjne i wszechstronne elementy, które są kompatybilne z systemem elfa classic - szynami, półkami ażurowymi czy wspornikami. System może być zastosowany w trzech wersjach mocowania, począwszy od wersji montowanej do ściany za pomocą pionowych szyn, poprzez wariant wiszący, którego jedynym elementem mocowanym do ściany jest szyna pozioma, po wersję wolnostojącą freestanding.

Mechanizmy jezdne, drzwi oraz wszystkie systemy do wnętrze objęte są 10-letnią gwarancją.