Systemy Blum do szafek górnych

Akcesoria Blum

Wyobraźcie sobie Państwo perfekcyjny ruch... meble, które szafki otwierają i zamykają się bez żadnego wysiłku. Zachwyćcie się jego perfekcyjnym ruchem, niezwykłą lekkością otwierania oraz płynnością ruchu. Możliwe jest to dzięki systemom podnośników do frontów górnych, fronty podnoszą się umożliwiając bezpośredni dostęp do wnętrza szafek górnych. System podnośników AVENTOS przekonuje wysokim komfortem obsługi. Fronty otwierają się bez trudu, zatrzymują się w każdej żądanej pozycji i zamykają się delikatnie i cicho.

System Blum AVENTOS HF

Do frontu uchylno-składanego, dwuczęściowy front składany do góry. Świetnie spisuje się w przypadku dwuczęściowych frontów szafek górnych. Idealny do wysokich szafek, gwarantuje doskonały dostęp do jej wnętrza. Dzięki podziałowi frontu wymagana jest tylko mała przestrzeń nad szafką. System ten umożliwia łączenie frontów o róznej wysokości.

System Blum AVENTOS HS

Do frontu uchylno-nachodzącego, jednoczęściowy front nachodzący ponad korpus. Idealny do jednoczęściowych frontów o dużej powierzchni. Dzięki ruchowi zachodzącemu na korpus wymagana jest tylko mała przestrzeń nad szafką. Możliwy montaż listwy ozdobnej.

System Blum AVENTOS HL

Front unosi się równolegle do korpusu, zapewniając doskonały dostęp do całej zawartości szafki. Odpowiedni do wysokich szaf lub szafek, nad którymi znajdują się jeszcze inne fronty. Idealne rozwiązanie do zabudowy kuchenki mikrofalowej.

System Blum AVENTOS HK

Do frontu uchylnego, jednoczęściowy front otwierany do góry. Doskonały w przypadku braku przestrzeni nad korpusem. Idealny do pojedyńczych frontów o dużej szerokości i niewielkiej wysokości korpusu. Wymagana niewielka przestrzeń nad wieńcem górnym. Brak konieczności montażu zawiasów.

System Blum AVENTOS HK-S

Do małych frontów uchylnych, jednoczęściowy front otwierany do góry. Dzięki bezstopniowej funkcji stop mały front uchylny zatrzymuje się na dowolnym poziomie.

System Blum SERVO DRIVE do AVENTOS

Nowe udogodnienie do podnosników frontów górnych. Dzięki elektrycznemu wspomaganiu ruchu SERVO-DRIVE do AVENTOS otwieranie i zamykanie frontów górnych staje się wyjątkowym przeżyciem. Bez względu na to, czy jest to front uchylno-składany, uchylno-nachodzący, nad korpusem czy uchylny - lekkie naciśnięcie jego powierzchni otwiera go, a naciśnięcie na włącznik zamyka. SERVO-DRIVE do AVENTOS - otwiera, zamyka, porusza.

System Blum TIP-ON do AVENTOS HK

Delikatne nacisniecie frontu wystarczy by go otworzyć. W kuchni, pokoju dziennym czy w łazience meble bez uchwytów są już stałym elementem nowoczesnego wzornictwa meblowego.