Systemy szuflad Blum

Systemy szuflad Blum

Nieskończone możliwości projektowania. Ani obciążenie szuflad ani to jak gwałtownie będą zamykane, nie ma znaczenia - szuflady zawsze będą zamykały się delikatnie i cicho. Wiecej przestrzeni do planowania.

System szuflad Blum TANDEMBOX

Sprawdzony system otwiera nowe możliwości projektowania. Dzięki niestandardowym rozwiązaniom takim jak SPACE CORNER do szuflad narożnikowych, szufladzie zlewozmywakowej oraz bogatemu systemowi organizacji wewnętrznej, Innowacyjna technologia oraz elegancka stylizacja, pozostają w perfekcyjnej harmonii, poprzez zastosowanie systemów BLUMOTION - dla delikatnego i cichego zamykania oraz SERVO - DRIVE.TANDEMBOX jest nadzwyczajnie wszechstronnym systemem do budowy szuflad standardowych, wewnętrznych i szuflad z wysokim frontem. Dla większej przejrzystości i porządku w szufladach TANDEMBOX, można je dodatkowo uzupełnić o system podziału wewnętrznego ORGA-LINE. Dzięki TANDEMBOX można realizować szuflady standardowe, szuflady z wysokim frontem i szuflady wewnętrzne w różnych zastosowaniach. Również wzornictwo ORGA-LINE zostało dopasowane do TANDEMBOX. Czy to sztućce, butelki, garnki - wszystkie artykuły mogą być przechowywane w optymalny sposób. Każdą listwę - podłużną i poprzeczną - można dopasować, według uznania, do przechowywanego wyposażenia. W ten sposób system podziału wewnętrznego wprowadza ład i porządek w szufladach standardowych i tych z wysokim frontem.

System szuflad Blum TANDEMBOX intivo

System szuflad oferujący nowe, szerokie możliwości projektowania i różnicowania. Wnętrze mebli również może zachwycać pięknem oraz tworzyć niespotykane koncepcje szuflad. W tej opcji otrzymują Państwo możliwość indywidualnego projektowania boku szuflady wysokiej. Szeroki wybór elementów dekoracyjnych z trzech linii (subtelna elegancja, awangarda oraz klasyka), które pełnią rolę indywidualnego akcentu. W kombinacji z BOXCAP, nakładką w materiale boku, nadającej szufladzie jednolitego wyglądu, TANDEMBOX intivo zyskuje jednolity, ponadczasowy wygląd. Elementy nasuwane z różnych materiałów, które są przytrzymywane przez elementy mocujące BOXCOVER, stanowią kreatywne akcenty TANDEMBOX intivo. System szuflad TANDEMBOX intivo stwarza niezliczone możliwości projektowania. W tym przypadku oprócz funkcji zwrócono dużą uwagę na design. Dotyczy to również systemu podziału wewnętrznego ORGA-LINE. Listwy podłużne i poprzeczne odpowiadają kolorystyce TANDEMBOX intivo i można je dopasować do przechowywanego wyposażenia. Produkty jak sztućce, butelki lub garnki można przechowywać w sposób funkcjonalny w różnych rozwiązaniach. Wszystko jest przejrzyście uporządkowane i łatwe do znalezienia. Dzięki TIP-ON, mechanicznemu wspomaganiu otwierania, szuflady standardowe i szuflady z wysokim frontem TANDEMBOX można otworzyć przez lekkie naciśnięcie.

System szuflad Blum ORGA-LINE

Za jego pomocą Blum oferuje wysokiej, jakości system podziału wewnętrznego do szuflad standardowych i szuflad z wysokim frontem. Dzięki przestawnym pojemnikom, listwom poprzecznym i podłużnym ORGA-LINE wprowadza porządek w każdej szufladzie. Ponadto, praktyczne akcesoria ORGA-LINE ułatwiają pracę w kuchni. Akcesoria ORGA-LINE czynią pracę w kuchni łatwiejszą oraz dbają o praktyczne rozwiązania i porządek, z którego nie można już zrezygnować. Dzięki obcinarce do folii, uchwytom na talerze, przyprawy i noże wszystko jest w zasięgu ręki, dokładnie tam, gdzie jest potrzebne - na blacie roboczym lub w szufladzie. Po gotowaniu wszystkie akcesoria można szybko posprzątać. Pozwalają one nie tylko wprowadzić porządek w kuchni, ale również dobrze się prezentują.

System szuflad Blum SERVO-DRIVE

Krótkie naciśnięcie frontu bez uchwytu lub lekkie pociągnięcie za uchwyt wystarczą i szuflady standardowe jak również szuflady z wysokim frontem zostaną otwarte automatycznie dzięki elektrycznemu wspomaganiu. Stwarza to większą swobodę obsługi i ruchu oraz wysoki komfort otwierania w każdym pomieszczeniu mieszkalnym. SERVO-DRIVE może być zastosowany w systemie szuflad TANDEMBOX. Ponadto zintegrowany BLUMOTION, rozwiązanie dla cichego i delikatnego zamykania, wspomaga wysoką, jakość ruchu w kuchni.

System szuflad Blum SERVO-DRIVE uno

Chcą Państwo pozbyć się resztek jedzenia, lecz ręce są zajęte, a szuflada z koszem na śmieci jest zamknięta. Rozwiązaniem jest SERVO-DRIVE uno: krótkie naciśnięcie na front - biodrem, kolanem lub stopą - wystarczy, aby szuflada otworzyła się samoistnie. Front pozostaje czysty, a wszystko ląduje w miejscu do tego przeznaczonym. Do montażu już gotowych elementów zestawu wystarczy kilka kroków - bez mierzenia i wiercenia! Produkt stwarza również możliwość montażu w już wyposażonej kuchni. Szuflady z sortownikami śmieci otwierają się pewnie i wygodnie. Dzięki BLUMOTION fronty zamykają się delikatnie i cicho.